0
0
0
s2sdefault

Magyarországon évente mintegy 80.000 új rákos beteget diagnosztizálnak, 2030-ra 80%-kal, vagy akár 90%-kal több daganatos beteg lehet. Ez naponta 220 új beteget jelent.

rak sokkAmikor kimondják a diagnózist: RÁK, az emberrel megfordul a világ. Jön a kérdés: miért pont én? Mi lesz most, hogyan tovább? Fel tudom-e nevelni a gyermekeimet? Mennyi időm lehet hátra?

Elkezdődnek a vizsgálatok, a hivatalos orvoslás végigcsinálja a megszokott protokollt, és mi közben elkezdünk utánajárni az alternatív megoldásoknak. A kínálati dömpingben egyre jobban eltévedünk, és kezd világossá válni, hogy minden a kommunikáción múlik. Nem tudjuk, vajon használ-e, de olyan szépeket mondanak róla...

A hagyományos orvoslás a beteg helyett a betegségre koncentrál, valamint a tünetek elmulasztása a feladata.

A kemoterápia lehet ugyan megoldás, de közismertek a mellékhatásai. Vannak olyan készítmények, amelyekkel a törvényszerűen fellépő mellékhatásokat próbálják csökkenteni. Ilyen lehet a Culevit, Avemar, vagy a Flavin7 is.

Milyen alternatív megoldások vannak?

1. Nagyon fontos a megelőzés

2. Szükség van a beteg hitére a választott megoldásban. Meglepő módon még kemoterápiával is képesek a betegek daganatmentessé válni, ha elhiszik, hogy nekik az az útjuk. Más kérdés, hogy a kemoterápia komoly kihívás az immunrendszer számára, amelynek pont az lenne a feladata, hogy erős legyen.

3. Szükséges azoknak a vitaminoknak, ásványi anyagoknak, nyomelemeknek a pótlása, amikre a szervezetnek a kiegyensúlyozott működéséhez szüksége van. Ha ezekből hiány van, szervezetünk nem képes tökéletesen ellátni a feladatát.

4. Szükség van olyan anyagra, ami konkrétan a daganatra képes hatni, illetve a szervezetet rá tudja venni arra a feladatra, hogy saját maga bontsa le a felesleges sejteket.

A rák betegségnél az időfaktornak nagy szerepe van, hiszen gyakran nincs annyi idő, hogy próbálgassuk, melyik módszer milyen hatást képes az adott betegnél kiváltani. Fontos, hogy ne menjen el sok idő a keresgéléssel, hallgassunk a belső hangunkra